Арчіл Цинцадзе

Старший проектний менеджер

Реформа системи оборони

tsintsadze-a@kmu.gov.ua

Провідний спеціаліст з питань регіональної безпеки (США, Канада, Кавказ, Україна, Росія). Фахівець зі значним міжнародним досвідом в сфері зовнішніх зв'язків, стратегічного планування та дипломатії. Полковник у відставці. Радник міністра оборони України. Позаштатний радник Адміністрації Президента України з питань оборони і національної безпеки. Позаштатний радник заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Колишній радник голови Ради національної безпеки Грузії, міністр оборони, глава грузинського Постійного представництва при ООН і посол в Сполучених Штатах, Канаді та Мексиці з військово-політичних питань. Брав участь в розробці Стратегічного оборонного бюлетеня.

Засновник Консультативної ради з оборонної реформи Міністерства оборони України. Менеджер і координатор проекту RAND «Рекомендації щодо реформування української національної безпеки і системи оборони».

Закінчив Університет Гарварду, школа управління імені Джона Ф. Кеннеді; Командно-штабний коледж армії США (Форт Лівенворт у штаті Канзас); Міжнародний інститут гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія); Державну академію в Тбілісі за напрямом архітектура.