igor goncharenko

Ігор Гончаренко

Старший проектний менеджер

Реформа поліпшення бізнес-клімату

Експерт зі стратегічного планування та проектного управління, питань конкурентоспроможності та регіонального розвитку. Має більше 10 років роботи на керівних посадах в проектах розвитку та реформ в публічному секторі на центральному та регіональному рівнях.

Раніше працював керівником апарату заступника Глави Адміністрації Президента України, очолював Проектний офіс Національної ради реформ України. Протягом трьох років займався плануванням та реалізацією антикорупційної реформи в Україні. До того був менеджером трьох проектів регіонального розвитку, а саме з розробки комплексної стратегії розвитку м. Києва, а також кластерних стратегій Львова та Донецької області. Виступав керівником та співавтором дослідження конкурентоспроможності 27 регіонів України за методологією Всесвітнього економічного форуму.

Отримав ступінь спеціаліста з менеджменту організацій з відзнакою на факультеті менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «КПІ». Закінчив річну програму розвитку управлінського персоналу в Міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ).

Випускник лідерської програми Marshall Memorial Fellowship Німецького Фонду Маршала США.