Лариса Мудрак 

Старший проектний менеджер

Угода про асоціацію з ЄС

Провідний фахівець з питань  медіа, комунікацій та PR  в державному та приватному секторах. Досвід медіа менеджменту та комунікацій (США, Німеччина, Чехія). 

Займатися міжнародною журналістикою розпочала в 1991 році, працювала на  найвищих рівнях RFE/RL (Київ-Мюнхен-Прага-Вашингтон),  СЕО газети в Нью-Йорку, вибудовувала прес-службу нового демократичного типу для Президента України Віктора Ющенка в 2005 -2010 – за зразком прес-служби Білого Дому , створювала проект захисту дітей від потенційно – шкідливого контенту в НацРаді з питань ТБ й радіомовлення, працювала представником від України в СDCМА  Ради Європи.

Президент Win Win Communication, co-CEO FBN Ukraine, представник від України в провідному комітеті з питань Інформаційного суспільства й медіа Ради Європи, заступник голови Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення, керівник інформаційної служби Адміністрації Президента України, редактор, керівник проектів української редакції Радіо Свобода/ Радіо Вільна Європа, головний редактор газети «ДН - Financial Times» за ліцензією FT в Україні, автор «Українського регіонального вісника» - Інститут Схід-Захіід, автор й ведуча телепроектів ТІА «Вікна». 

Закінчила факультет журналістики Київського державного університету, Дипломатична Академія України, IMMI (international massmedia management institute) - Сан Франциско, США, INSEAD ((курс для менеджменту  non profit organization) - Фонтенблю, Франція, Aspen семінари, КМБШ (маркетинг).