Лілія Горбатюк

Проектний менеджер, юрист

Приватизація та реформа управління держпідприємствами

gorbatiuk@kmu.gov.ua

Фахівець із нормопроектування, юридичний супровід діяльності комітету з призначення та комісії з відбору керівників особливо важливих для економіки підприємств. Юрист за спеціалізацією “Правова підтримка підприємницької діяльності» (Гуманітарний інститут КНЛУ). Випускниця програми "Написання і візуалізація політик на основі даних" School of Public Management UCU. Опановує ступінь МВА в Міжнародному інституті менеджменту «МІМ-Київ».

Досвід у зовнішньоекономічних проектах більше 10 років, юридичний супровід проектів у державному та приватному секторі економіки у сфері будівництва, інфраструктурної розбудови, процесі децентралізації управління тощо. Участь у підготовці та супровід запуску Проекту розвитку доріг України зі Світовим Банком, проекту Технічної підтримки «Модернізація та покращення безпеки мережі доріг в Україні», інші інвестиційні проекти з ЄІБ та ЄБРР.

В минулому експерт урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», підтримка перетворень у сфері охорони здоров’я (закупівлі ліків міжнародними агентствами), юридичний супровід питань управління державною власністю та корпоративними правами держави, інституційне посилення, координація та розробка проектів актів щодо посилення прозорості й децентралізації функцій державного управління у сфері дорожнього господарства.