Олександр Романішин

Старший проєктний менеджер 

Реформа державного управління 

Електронне урядування

romanishyn@kmu.gov.ua

Експерт в сфері цифрових трансформацій, державної політики, стратегічного консалтингу та корпоративних інновацій із понад 15-річним досвідом роботи в міжнародних компаніях, аналітичних центрах та уряді.

З 2020 по 2021 роки  був заступником Міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Міністерства економіки України. Координував державну політику у сферах захисту прав інтелектуальної власності, сприяння експорту тощо. Був радником заступника Міністра цифрової трансформації України з 2019 по 2020 рік. Очолював практику M&A та корпоративних фінансів у Центральній та Східній Європі в таких компаніях, як EY (Ernst & Young), Volwest Group та Midland Group з 2006 по 2018 рік. З 2003 по 2005 рік очолював проєкт Світового банку з розвитку приватного сектору в Україні.

Має ступінь бакалавра економіки та бізнесу, ступінь магістра фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія», пройшов навчальні сесії з цифрової трансформації, управління та державної політики в Mastercard (Дублін), Manchester University, Warsaw University тощо.