Сергій Горбачов

Старший проектний менеджер

Енергетична незалежність

gorbachov@kmu.gov.ua

Фахівець з багаторічним досвідом впровадження інфраструктурних проектів у сфері електроенергетики, комунальної інфраструктури й охорони навколишнього середовища, зокрема у рамках міжнародних програм підтримки розвитку України.

Досвід тривалої роботи у сфері державного управління в апараті центральних органів виконавчої влади, що забезпечували формування та реалізацію державної політики у галузі енергетики, у сфері корпоративного управління компаніями у галузі електроенергетики, контроль за діяльністю яких належав державі. Має досвід роботи з надання експертної та координаційної підтримки у рамках багатонаціональної програми технічної допомоги ЄС країнам Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії з підтримки наближення енергетичних ринків на принципах внутрішніх ринків ЄС, посилення безпеки енергопостачання, сприяння сталому енергетичному розвитку та інвестиціям у проекти спільного / регіонального інтересу.

Закінчив з відзнакою Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана. Пройшов річне стажування у Секретаріаті Енергетичної Хартії, Бельгія. Пройшов навчання за програмами «Прикладна ринкова економіка та актуальні проблеми Європейської інтеграції» та «Програма підвищення кваліфікації для молодих управлінців Українського Уряду» у рамках програми TRANSFORM, Німеччина.