Ярослава Прокопенко

Старша менеджерка з кампаній 

Європейська та євроатлантична інтеграція

12 років досвіду в комунікаціях корпоративного, громадського і публічного секторів. Працювала з комунікацією реформи виборчого законодавства, адвокації санкцій народним депутатам за неособисте голосування, введень нових стандартів звітності народних депутатів, реформи фінансів політичних партій, просвітницькими кампаніями відповідального голосування для виборців.

Понад 5 років досвіду у сфері євроінтеграції України: консультування з реформи внутрішніх комунікацій Представництва ЄС в Україні, кампанія Представництва  ЄС в Україні «Moving Forward Together/Прямуємо разом» про переваги, можливості співпраці України та ЄС, а також результати підтримки ЄС України у 16 секторах (2017-2019), урядова комунікаційна кампанія EUКраїна про цінності ЄС і досягнення євроінтеграції України (2021), кампанія на підтримку надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС (2022), консультування у розробці урядової Стратегії комунікації з питань європейської інтеграції України до 2026 року (2021-2022). 

Тренерка з комунікацій проєктів Європейського Союзу в Україні, Міжнародної організації праці в Україні, Державної служби України з питань праці, а також органів сектору безпеки і оборони України. 

Співавторка Посібника з інформування та залучення населення до роботи ЦНАП від програми “U-LEAD з Європою”. 

Закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Закінчила магістратуру зі стратегічних комунікацій відділення дослідження війн Королівського коледжу Лондона.