Дайджест відновлення України

17.06.2024

 

До вашої уваги черговий огляд медіа, офіційних заяв та думок експертів на тему відновлення України за 10 - 16 червня 2024, підготовлений Офісом реформ КМУ.     

 

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Спільне комюніке за підсумками першої зустрічі на рівні міністрів Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України.

Результати Ukraine Recovery Conference-2024: підписано та анонсовано міжнародної допомоги та угод на понад 16 млрд євро.

Заява Мінфіну щодо рішення G7 про спрямування Україні близько $50 млрд через механізм додаткових кредитів для збільшення надходжень до бюджету України. 

ЄС підписав перші гарантійні угоди на 1,4 млрд євро у рамках інвестиційного компонента програми Ukraine Facility, – Юлія Свириденко.

Міністерство економіки представило 95 інвестиційних проєктів на понад $27 млрд під час Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні.

Посли ЄС погодили рамки переговорів про вступ України та Молдови.

Запрацювала Консультативна рада бізнесу: платформа об'єднала представників бізнесу з різних країн, які допомагатимуть покращити інвестиційний клімат в Україні.

Понад 30 міжнародних партнерів приєдналися до Альянсу стійкості малого та середнього бізнесу для України, – Юлія Свириденко.

Україна та майже 50 партнерів заснували Skills Alliance на понад 700 млн євро.

Україна спільно з партнерами започаткували Альянс за гендерно-чутливе та інклюзивне відновлення на полях URC-2024.

 

ЕКСПЕРТНА ДУМКА

Економічна міць України — це її стратегічна перевага у сфері безпеки, – ексдержсекретар США Помпео - NV

Віктор Довгань, радник Делегації ЄС, у 2016-2019 роках – заступник голови Мінінфраструктури з питань європейської інтеграції: $5 млрд на транспортну сферу: які проєкти Україна презентувала у Берліні - Європейська правда

Президент СКУ на URC 2024: Залучення діаспори – ключовий фактор відбудови України - Ukrainian world congress

Світлана Долінчук, журналістка: Енергетика Берліна: найзначніші угоди та домовленості URC2024 - Mind 

 

Більше новин та деталей шукайте у нашому Дайджесті відновлення. 

 

 

Останні публікації