01.08.2023

Офіс реформ КМУ щотижня готує дайджест головних повідомлень в медіа та офіційних джерелах (українських та закордонних) з теми відновлення України.

Теми дайджесту: 

1. Міжнародна допомога

2. Плани відновлення - офіційно

3. Плани відновлення – експерти

4. Хід виконання Плану відновлення

Ознайомитися з архівом дайджестів можна за лінком. 

10.08.2021

У ваших руках інформація, яку ви ніколи не знайдете у відкритих джерелах. Це лімітована збірка кейсів та інсайтів впровадження змін в Україні за 4 роки діяльності Офісу реформ Кабінету Міністрів України з 2017 до 2020 року.

10.12.2019

«Абетка енергетичної реформи» -  унікальний комунікаційний продукт. Вісім місяців і 52 ілюстрації, аби пояснити, що відбувалося в енергетичній галузі України протягом 2014-2019 років.

16.10.2019

На стратегічно важливих підприємствах, які не планується приватизувати, мають з’явитися професійні, незалежні від втручання політиків і чиновників, наглядові ради. Саме їм, відповідно до світової бізнес-практики, повинна відводитися головна роль в процесі управління держпідприємствами.

01.08.2019

Ukraine Reform Conference - ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.  Започаткована Урядом у 2017 році, і вже декілька років поспіль збирає представників української влади, громадянського суспільства та бізнесу з міжнародними партнерами України задля обговорення ключових результатів реформ та пріоритетних завдань. 

01.08.2019

Підвищення спроможності міністерств є одним з ключових компонентів реформи державного управління. Мета проекту - підвищити загальну ефективність Уряду, сформувавши сучасні та спроможні міністерства як аналітично-владні центри та забезпечити їх лідерство у впровадженні реформ.

31.07.2019

Сareer.gov.ua - урядовий вебпортал, на якому розміщуються актуальні вакансії органів державної влади, вся інформація про перебіг конкурсу на вакантні посади, а також тут можна в електронному вигляді подати документи на конкурс.

30.07.2019

“Доступні ліки” - урядова програма, що здійснюється в межах Реформи системи охорони здоров’я. Унікальна для України ініціатива, завдяки якій пацієнти, що мають серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу чи бронхіальну астму, можуть отримати препарати безкоштовно або з незначною доплатою.