Марина Денисюк

Проєктний менеджер 

Система охорони навколишнього середовища

denysiuk@kmu.gov.ua

Фахівець із промислової екології, управління відходами, спеціаліст з питань взаємодії з державними органами влади, експерт з питань зміни клімату й інвестування у відновлювальну енергетику та екологічні проєкти в Україні. 

Має 7- річний досвід проєктного менеджменту у сфері енергоефективності промислових підприємств і зеленої енергетики, 17 особистих реалізованих проєктів та більше 30 в якості керівника проєктної групи в рамках Кіотського протоколу в таких галузях як: генерація і розподіл теплової енергії, альтернативна й мала енергетика, дегазація на полігонах, водо- і електророзподільні мережі, хімічні підприємства, видобуток і збагачення вугілля, енергоефективність на промислових підприємствах тощо. 

Ключові компетенції –  формування та управління ефективною командою, технічний аудит проєкту, впровадження змін. Має ступінь магістра з екології й охорони навколишнього природного середовища Севастопольського національного технічного університету. Сертифікований аудитор проєктів спільного впровадження Bureau Veritas Certification in Ukraine й енергетичний аудитор.