Марина Денисюк

Старша проєктна менеджерка напряму Відновлення

denysiuk@kmu.gov.ua

Досвідчена професіоналка із координації проєктів і комунікації з державними органами влади, з управління проєктами, координації та керівництва командою, експертка з таких галузевих питань, як енергетична політика та енергетичні ринки, політика Green Deal, промислова екологія, управління відходами, зміна клімату.

З лютого 2022 року зробила значний внесок у заповнення опитувальника ЄС у сферах захисту навколишнього середовища та енергетики, очолила команду з координації та підготовки проєкту Плану відновлення України за 24 напрямками, доопрацювання плану і його узагальнення.

З вересня 2022 року забезпечує координаційну підтримку залучення допомоги енергетичному сектору, включаючи внутрішню координацію та залучення зацікавлених сторін, співпрацю з партнерами щодо вирішення критичних інфраструктурних потреб, надає підтримку Секретаріату  Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України у моніторингу фінансування та реалізації пріоритетних проєктів 2023 рік в енергетиці.

З серпня 2023 року забезпечує загальну координацію команди Офісу реформ та команд підтримки реформ в процесі розробки Плану, необхідного для запуску програми ЄС Ukraine Facility, забезпечує координацію міністерств, аналітичних центрів для розробки та доопрацювання Плану.

Понад 3 роки досвіду у сфері урядових відносин, управління проєктами, надання консультаційних послуг у сфері енергетичної політики, системи захисту навколишнього середовища, кліматичних дій та координації ініціатив European Green Deal на рівні Уряду України.

7 років досвіду управління проєктами у сфері промислової енергоефективності та зеленої енергетики, 17 індивідуальних проєктів і понад 30 в якості керівника проєктної групи у межах Кіотського протоколу в таких сферах, як виробництво та розподіл теплової енергії, альтернативна та мала енергетика, дегазація полігонів , водо- та електромережі, хімічні підприємства, видобуток і переробка вугілля, енергоефективність промислових підприємств тощо.

Ключові компетенції – формування та управління ефективною командою, технічний аудит проєкту, впровадження змін.