Наталія Винярчук

Проєктна менеджерка 

Система координації міжнародної технічної допомоги

Має експертизу у сфері координації міжнародної співпраці, залучення фінансової підтримки та проєктного менеджменту.

7+ років досвіду роботи в сфері планування, реалізації та залучення фінасування для проєктів у сфері місцевого розвитку, громадських ініціатив на підтримку реформ у сфері підзвітності, закупівель та антикорупції та консультування з питань координації міжнародної допомоги на державному рівні. 

Учасниця літньої школи Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) та програми річного стажування у департаменті операційного менеджменту інвестиційних проектів у країнах сусідства ЄС з фокусом на Східне Партнерство та департаменті проектного менеджменту інвестиційних проектів з фокусом на дотримання екологічних, соціальних стандартів (ESG) та гендерної рівності. 

З 2022 року проектний менеджер з підготовки та координації стейкхолдерів для підготовки міжнародної Конференції з питань відновлення у Лугано.

Стипендіат програми Європейської Комісії та магістр Європейської економічної інтеграції (College of Europe, Belgium) та стипендіат програми Фонду Маршала за напрямком дизайну політик (German Marshal Fund).  Завершила курс Lund University з прозорості та реформи державного сектору й Malmö University зі сталого державного управління. Випускниця Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Міжнародні економічні відносини.