Команда підтримки відновлення та реформ Міністерства Енергетики України шукає експертів та експерток: Експерта з залучення стейкхолдерів та Старшого проектного менеджера з питань реформування державного управління (PAR) / розбудови потенціалу RST)

22.05.2024

 

Офіс відновлення та реформ Команда підтримки відновлення та реформ Міністерства Енергетики України шукає 2-х кваліфікованих фахівців і фахівчинь на посади:

1. Експерта з залучення стейкхолдерів.
2. Старшого проектного менеджера з питань реформування державного управління (PAR) / розбудови потенціалу RST.

З детальним описом вакансій (TOR) можна ознайомитись за посиланням (Експерта), посиланням (Старшого проектного менеджера).

Команда підтримки відновлення та реформ допомагає Міністерству Енергетики у впровадженні пріоритетних реформ. Команда підтримки відновлення та реформ є
частиною програми «Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA)*, запровадженої Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ в Україні.

Кінцевий термін подання заявок: 23:59 (за Київським часом), 5 червня 2024 року.

Потенційні кандидати мають подати:
 заповнену аплікаційну форму;
 угоду про нерозголошення;
 резюме кандидата;
 контактні дані трьох інших рекомендодавців, які зможуть підтвердити професійний досвід та/або освіту кандидата.

 

Завантажити аплікаційну форму можна за посиланням, угоду про нерозголошення – за посиланням.

Документи необхідно надіслати на електронну пошту rst.mev@gmail.com у зазначені вище строки. Усі документи мають бути підготовлені англійською мовою. Кандидати, які подали неповний пакет документів, не розглядатимуться як претенденти на посаду.

_________________________________________________________________

* Проєкт впроваджується за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз).”

Категорія: 
Останні новини