Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України шукає Старшого менеджера комунікаційних кампаній - Європейська та євроатлантична інтеграція

16.05.2024

 

 

Офіс відновлення та реформ Кабінету Міністрів України – це група українських фахівців (які не є державними службовцями), що фінансується на тимчасовій основі донорами через Програму Українська архітектура відновлення та реформ (URA)* і надає цільову технічну підтримку та допомогу Кабінету Міністрів України в розробці і впровадженні пріоритетних реформ.

Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

Ми шукаємо Старшого менеджера комунікаційних кампаній, який надаватиме такі консультаційні послуги:

  1. Створення і розповсюдження комунікаційних продуктів щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України у координації з відповідальними державними зацікавленими сторонами.

  2. Надання пропозицій до існуючих комунікаційних стратегій щодо європейської і євроатлантичної інтеграції та відповідних комунікаційних планів для забезпечення їх ефективності за запитом стейкхолдера.

  3. Підтримка стейкхолдерів у реалізації комунікаційних стратегій та планів щодо підвищення обізнаності цільової аудиторії щодо реформ у сферах європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Очікується, що консультаційний контракт розпочне діяти з червня 2024 року, а його загальна тривалість до серпня 2025 року. Залежно від наявності фінансування, результатів роботи обраного консультанта та конкретних потреб програми URA, консультаційний контракт може бути продовжено. Контракт передбачає повну зайнятість. 

У конкурсі можуть взяти участь лише громадяни України. 

Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме, два додаткові контакти рекомендодавців та угоду про нерозголошення на адресу rdo@kmu.gov.ua (у копії листа rdo.teem@gmail.com) до 23:59 (GMT+2) 29 травня 2024 року. 

Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі. Відібрані кандидати будуть запрошені пройти письмове тестування та співбесіду. 

Детальніше про вакансію, аплікаційна форма та форма про нерозголошення.

_______________________________________________________________________

 *Українська архітектура відновлення та реформ (URA) - це комплексна програма технічної допомоги, розроблена ЄБРР спільно з ЄС для підтримки у здійсненні ключових реформ в Україні. Програма фінансується з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку в Україні (MDA) під управлінням ЄБРР. Учасниками MDA є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз.

Категорія: 
Останні новини