Оголошення про відбір на посаду Старшого проектного менеджера з реформування енергетичних ринків у Команду підтримки відновлення та реформ Міністерства енергетики України

10.05.2024

 

Дата початку відбору: 10 травня, 2024 року

Кінцевий термін подачі документів: 26 травня, 2024 року

 

Команда підтримки відновлення та реформ Міністерства Енергетики України (RST) оголошує конкурсний відбір на посади:

•    Старшого проектного менеджера з реформування енергетичних ринків 

Команда підтримки відновлення та реформ (RST) при Міністерстві енергетики України (Міненерго) - це група українських фахівців (не державних службовців), які фінансуються на тимчасовій основі через програму “Українська архітектура відновлення та реформ” (URA), що надає цільову технічну підтримку та допомагає Міністерству у розробці та впровадженні пріоритетних реформ.

Джерелом фінансування RST є «Мультидонорський рахунок стабілізації та сталого розвитку України», яким управляє Європейський банк реконструкції та розвитку. Вкладниками даного рахунку є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз (найбільший донор).

Подання документів для участі у конкурсі:

Документи мають бути підготовлені лише англійською мовою та надіслані в електронному вигляді на електронну адресу  rst.mev@gmail.com не пізніше 23:59, 26 травня 2024 року.

Пакет документів повинен складатися з заповненої Аплікаційної форми, підписаної Заяви про нерозголошення (NDA), резюме кандидата та щонайменше одного рекомендаційного листа (детальніше – в описі вакансії).

Розглядатимуться лише коректно заповнені документи, надіслані з використанням правильних шаблонів.

Кандидати, відібрані за результатами розгляду документів, будуть запрошені взяти участь у наступному етапі відбору.

Важливо! Участь в конкурсі можуть взяти лише громадяни України. Заявники, які працювали раніше на посадах державної служби, можуть брати участь в конкурсі якщо від дати звільнення з останньої  посади державної служби минуло більше 6 місяців. 

Категорія: 
Останні новини