Шукаємо проєктних менеджерів

05.03.2021

Оголошується конкурсний відбір до Офісу реформ Кабінету Міністрів України

Офіс реформ Кабінету міністрів України – це консультативно-дорадчий орган, що допомагає Уряду України у розробці та втіленні пріоритетних для країни реформ. Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс надає комплексну підтримку Кабінету Міністрів, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

Ми шукаємо 4 висококваліфікованих фахівців на наступні посади:

  • Старший проєктний менеджер (Реформа державного управління, напрям - реорганізація міністерств та інших ЦОВВ, юрист)
  • Старший проєктний менеджер (Приватизація та реформа державних підприємств, напрям - приватизація)
  • Проєктний менеджер (Приватизація та реформа державних підприємств, напрям - корпоративне управління, юрист)
  • Старший проєктний менеджер (Антикорупційна реформа)

Вказані фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України та визначеним міністерствам і відомствам.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу не є державними службовцями*.

До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.

Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, професійну рекомендацію, резюме та два додаткові контакти рекомендодавців на адресу rdo@kmu.gov.ua до 23:59 (GMT+3) 19 березня 2021 р.

Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Посилання на файл з детальним описом посад (TOR)

Посилання на Аплікаційну форму та Угоду про нерозголошення

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

Більше інформації про Офіс за посиланням.

*Офіс реформ КМУ є частиною програми «Українська архітектура реформ», яка фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA), що керується ЄБРР. Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

Категорія: 
Останні новини