Ольга Макогон

Проєктна менеджерка

Реформа системи соціальної підтримки

Має експертизу у сфері гармонізація трудового законодавства України із законодавством Європейського Союзу, управління трудовою міграцією, соціальної політики Європейського Союзу.

Працює за напрямами - повернення громадян, які тимчасово переміщені, зокрема за кордон та їх інтеграція в суспільно-економічне життя держави; ветеранська політика, перехід від військової служби до цивільного життя; соціальний захист; захист прав дітей та повернення дітей, які тимчасово переміщені за кордон.

До приєднання до Офісу реформ Кабінету Міністрів України Ольга очолювала Державну службу зайнятості, була головним редактором журналу «Управління персоналом», працювала незалежним консультантом з питань стратегічного розвитку управління персоналом та трудовими відносинами.

Ольга є кандидатом юридичних наук, закінчила Академію адвокатури України, Національний університет фізичного виховання і спорту, має міжнародну сертифікацію з управління персоналом та є асоційованим членом Королівського інституту з розвитку персоналу (Великобританія).