Тетяна Ковтун

Виконавча директорка

kovtun@kmu.gov.ua

Має широку експертизу та практичний досвід у сфері належного врядування, реформування публічної адміністрації та державної служби, законотворчої роботи, управління проєктами та координації міжнародної технічної допомоги.

Понад 15 років професійного досвіду, зокрема на державній службі та в Представництві ЄС в Україні. Протягом п’яти років обіймала посаду заступника Державного секретаря Кабінету Міністрів України та секретаря Координаційної ради з питань реформування державного управління. Відповідала за реалізацію Стратегії реформування державного управління відповідно до європейських принципів державного управління SIGMA/OECD, включаючи стратегічне планування та координацію державної політики, державну службу, адміністративні послуги та адміністративну процедуру. Працювала в Представництві ЄС в Україні, де відповідала за антикорупційний напрям та співпрацю з Україною Групи підтримки України SGUA .

Здобула ступені магістра публічної політики Університету Штату Міннесота та магістра політології Києво-Могилянської академії.