Євгенія Бодня

Проєктна менеджерка

Корпоративне управління

Має більше 5 років досвіду роботи у сферах аналізу та розробки публічних політик та їх адвокації, юридичного аналізу,  залучення і координації стейкхолдерів, проєктного менеджменту у сфері міжнародного розвитку.

З лютого 2022 Євгенія долучилась до команди з координації та підготовки проєкту Плану відновлення України за 24 напрямками, підготовки міжнародної Конференції з питань відновлення України (URC 2023) та координації стейкхолдерів у процесі відновлення України.

Євгенія має експертизу з юридичних питань у сфері корпоративного управління державними підприємствами та імплементації Керівних принципів ОЕСР з корпоративного управління. Працювала  у міжнародній організації  зосередившись на розробці довготривалих рішень для внутрішнього переміщення осіб у ​​сферах економічного розвитку та доступного житла. Брала участь у впровадженні галузевих реформ та проєктах з європейської інтеграції разом із Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Закінчила магістерську програму з державної політики в Кембриджському університеті, стипендіатка WorldWideStudies та Cambridge Trust та працювала в Департаменті транспорту Великої Британії (DfT). Закінчила програму Erasmus в Університеті Адама Міцкевича в Познані, літню академію з прав людини, державного управління та децентралізації в Lund University, учасниця Європейського форуму Альпбах у 2018,2020 та 2022 рр. Наразі Євгенія навчається на програмі Stern Leadership Academy від Стенфордської вищої школи бізнесу. Євгенія є членом спільноти Global Shaper, була обрана представляти Київський хаб на Всесвітньо Економічному Форумі у Давосі у 2022 році.