Жанна Панченко

Старша комунікаційна менеджерка

Реформа державного управління

zpanchenko@kmu.gov.ua

Експерт зі стратегічних комунікацій та репутаційного менеджменту. Більше 10 років досвіду роботи у сфері корпоративних, громадських та публічних комунікацій.

Забезпечувала комунікації реформ, зокрема реформи державного управління. Відповідала за проведення комунікаційної кампанії «Нова державна служба. Ставай лідером змін» у 2017-2018 рр., адвокаційної кампанії на підтримку законопроєкту про нову адміністративну процедуру тощо.

Відповідає за комунікаційну підтримку щорічної міжнародної Конференції з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference), раніше Ukraine Reform Conference. Брала участь у підготовці URC в Копенгагені (Данія), Торонто (Канада), Вільнюсі (Литва), Лугано (Швейцарія), Лондон (Велика Британія).

Брала участь у розробці та проведенні тренінгів зі стратегічних комунікацій для Державної служби зайнятості України, держорганів сектору безпеки і оборони України в межах співпраці з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Протягом 2016-2017 рр. була заступником директора Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка. Автор навчальних курсів «Урядові комунікаційні кампанії» та «Репутаційний менеджмент в міжнародних відносинах» в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Пройшла стажування в Офісі комунікацій Уряду Естонії, у межах програми Humeria, та в Уряді Великої Британії. Пройшла програму ОБСЄ з діалогових інструментів та фасилітації. Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат політичних наук. Закінчила навчальну програму зі стратегічних комунікацій Королівського коледжу Лондона (відділення дослідження війн).