«Абетка енергетичної реформи» унікальний комунікаційний продукт. Вісім місяців і 52 ілюстрації, аби пояснити, що відбувалося в енергетичній галузі України протягом 2014-2019 років.


Доступною, зрозумілою та іронічною мовою розповісти читачам про основні поняття та явища, які формують сучасний порядок денний української енергетики, а тим, хто добре обізнаний у темі – дати можливість поглянути на ці поняття під інакшим кутом зору.

    


Створити формат подачі інформації, який би зацікавив як добре обізнаних експертів галузі, так і необізнаних пересічних українців. Не просто констатувати сухі і мало зрозумілі простій людині факти енергетичного сектору, а оригінально їх викласти і, що дуже важливо, доступно пояснити суть.


Експерт Офісу реформ, проаналізувавши інформаційне середовище у цій сфері, існуючі формати комунікації енергетичної галузі та ситуації у ній, запропонував новий варіант – комунікаційний продукт «Абетка енергетичної реформи».

«Абетка» мала на меті виділити ключові поняття, явища або терміни енергетичного сектору та оригінальним чином їх описати.


«Абетка енергетичної реформи» – це унікальний проект Офісу реформ та DiXi Group.

В цілому було описано 52 поняття (явища) зі сфери енергетики майже на кожну літеру алфавіту. У результаті, продукт став своєрідним підсумком змін і перетворень, які відбулися в українській енергетичній галузі протягом 2014-2019 років.

Усі картки публікувались двічі на тиждень, щотижня протягом 8 місяців на сайті, а також на Facebook-сторінці спеціалізованого галузевого видання Ukrаїнська Energетика.

З повною версією можна ознайомитися тут: "Абетка енергетичної реформи"