Друга Міжнародна конференція з питань реформ в Україні

27.06.2018

27 червня 2018 року Данія та Україна провели у Копенгагені Другу міжнародну конференцію з питань реформ в Україні.

Після відкритого пленарного засідання, за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра Данії Ларса Лекке Расмуссена, Державного секретаря Великої Британії у закордонних справах Бориса Джонсона, Високого представника ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріки Могеріні, представників США, міністрів закордонних справ Канади, Латвії, Швеції, Туреччини, Естонії, Литви, Норвегії та інших європейських країн, розпочались тематичні панелі – «Належне врядування» (Good Governance) та «Економічний розвиток» (Economic Development). На важливі теми дискутували міністри, депутати, українські та міжнародні експерти, представники міжнародних організацій. Тематичні панелі проходили відповідно до Сhatham House Rules.

Конференція стала платформою для зустрічі представників української влади, громадянського суспільства та бізнесу з міжнародними партнерами України з метою обговорення ключових результатів реформ та пріоритетних завдань на 2018-2019 рік.

Наступна, третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні, відбудеться в Канаді у 2019 році.

 

«Ми розпочали зміни і відкрили можливості. Ми рухаємося далі, і вже 8 квартал поспіль ми отримуємо зростання економіки. У нас є серйозні завдання, і головне - аби люди відчували, що зміни відбуваються для них», - сказав В.Гройсман під час заходу.

Детальніше

 

Конференції