Третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні відбудеться 2-4 липня у Торонто

14.05.2019

Ukraine Reform Conference, ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні, повертається у новому форматі і цього року відбудеться  2 - 4 липня у місті Торонто.

"Організація Ukraine Reform Conference у період між президентськими та парламентськими виборами – важливий крок для об’єднання партнерів та друзів України й проведення оцінки тих демократичних трансформацій та реформ, які відбуваються у країні від 2014 року. Збереження досягнутих результатів, забезпечення незворотності реформ стануть лейтмотивом цьогорічної конференції", - повідомляється на сторінці URC на Урядовому порталі.

Як зазначається, ​Ukraine Reform Conference 2019 уперше за кількарічну історію існування проекту матиме інтерактивний формат – окрім виступів високопосадовців топ-рівня та панельних дискусій за участі провідних міжнародних експертів, гості події матимуть можливість більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.

Основні теми програми*:

  • Незворотність українських реформ
  • Реформа децентралізації: можливості, ефективність, результат
  • Україна на шляху вступу до Євро-Атлантичної спільноти
  • Україна: інновації, можливості та інвестиції

Окрім того, в межах Ukraine House заплановано низку презентацій від представників українських креативних індустрій, B2B та нетворкінг-зустрічей.

Традиційно, ключовою аудиторією Ukraine Reform Conference є іноземні та українські державні посадовці, бізнесмени топ-рівня, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

Слідкувати за новинами та перебігом підготовки до конференції можна за посиланнями: 

Twitter конференції: https://twitter.com/UkrReformConf 
Сторінка на Урядовому порталі: http://bit.ly/2PVUpKJ
На сайті Офісу: http://bit.ly/2WJ9jGA

 

*Детальна програма конференції буде доступна найближчим часом.

Категорія: 
Останні новини