Третя міжнародна конференція з питань реформ в Україні

14.05.2019

2 по 4 липня у місті Торонто пройшла третя Міжнародна конференція з питань реформ в Україні

Ukraine Reform Conference, ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні, повертається у новому форматі. Цього року конференція відбуватиметься у період від 2 по 4 липня у місті Торонто.

Організація Ukraine Reform Conference у період між президентськими та парламентськими виборами – важливий крок для об’єднання партнерів та друзів України й проведення оцінки тих демократичних трансформацій та реформ, які відбуваються у країні від 2014 року. Збереження досягнутих результатів, забезпечення незворотності реформ стануть лейтмотивом цьогорічної конференції.

Попередні дві конференції (у Лондоні в 2017 році та у Копенгагіні в 2018 році) були проведені під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.  У цьому році, як і в попередні роки, підготовкою конференції займається уряд України.

Що у програмі

Ukraine Reform Conference 2019 уперше за кількарічну історію існування проекту мала інтерактивний формат – окрім виступів високопосадовців топ-рівня та панельних дискусій за участі провідних міжнародних експертів, гості події мали можливість більше дізнатись про ділові та інвестиційні можливості в Україні, познайомитись із продуктами українських креативних індустрій в межах унікальної платформи Ukraine House.

Основні теми програми:

  • Незворотність українських реформ
  • Реформа децентралізації: можливості, ефективність, результат
  • Україна на шляху вступу до Євро-Атлантичної спільноти
  • Україна: інновації, можливості та інвестиції

Окрім того, в межах Ukraine House було проведено низку презентацій від представників українських креативних індустрій, B2B та нетворкінг-зустрічей.

Традиційно, ключовою аудиторією Ukraine Reform Conference стали іноземні та українські державні посадовці, бізнесмени топ-рівня, представники країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

 


Новини за темою:

«Коперниківський переворот»: про що говорили в перший день Ukraine Reform Conference

Канада виділила понад $45 млн на реформи в Україні

Конференції