Юлія Зайченко

Старша проєктна менеджерка

Реформа державного управління

Удосконалення реорганізації ЦОВВ

Має більше 7 рокі досвіду роботи в управлінні проєктами на керівних посадах та в якості аналітика. 

З 2015 року працювала у сферах координаційної та аналітичної роботи реформ сектору юстиції. Як аналітик-консультант співпрацювала у рамках підтримки реформ з проєктом EDGE.

З 2017 по 2019 рр. працювала на посаді Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України, де відповідала за координацію донорської підтримки, бюджетне та стратегічне планування, моніторинг реформ, координацію співпраці з ЄС у секторі юстиція, свобода та безпека.

З 2019 року стала частиною команди Проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи як заступниця керівника Офісу парламентської реформи, відповідаючи за напрямок комплексного реформування законодавчого процесу та розвитку парламентського контроля.

Має вищу юридичну освіту. У 2013 отримала ступень LL.M. з міжнародного та європейського бізнес права в Університеті ім. Жана-Мулена Ліон 3, Франція. Навчалася та проходила тренінги у Австрії, Греції, Латвії, Нідерландах, присвячені праву ЄС, кращим практикам урядування, правам людини.