Андрій Мартин

Старший проєктний менеджер

Земельна реформа

Відомий фахівець з питань земельної та аграрної політики, землеустрою, оцінки нерухомості, земельного кадастру, дозвільної системи та земельного права. 

Має понад 20 років досвіду роботи у державному (проєктно-вишукувальні та науково-дослідні установи у сфері землеустрою та оцінки земель) та приватному секторах (юридичний та інженерний консалтинг). Працював заступником директора з технічних питань Проєкту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру», експертом проектів USAID, UNDP та OECD. Розробник та співрозробник багатьох нормативно-правових актів з питань земельних відносин, земельної децентралізації та дерегуляції, землеустрою, оцінки земель, просторового планування, інфраструктури геопросторових даних в Україні.

Доктор економічних наук, професор, тема дисертації «Регулювання ринку земель в Україні». Член Ради з національної інфраструктури геопросторових даних, член Комісії з проведення аудиту збитків, завданих Україні внаслідок збройної  агресії Російської Федерації.

Закінчив Національний аграрний університет за спеціальностями «Землевпорядкування та кадастр», «Правознавство» та «Лісове господарство». Проходив програми професійного навчання у Польщі, Німеччині, Франції та США. Сертифікований інженер-землевпорядник та інженер-геодезист, оцінювач з експертної оцінки земельних ділянок, ліцитатор з проведення земельних торгів, фахівець із продажу державного майна у процесі приватизації, судовий експерт.


Публікації у ЗМІ:

Земельна реформа: десять правильних кроків

Операція антикорупция: що буде з Держгеокадастром та чим він займатиметься

Земельна реформа — це далеко не один лиш обіг сільськогосподарських земель

Про земельну реформу (відео)