Андрій Мартин

Старший проєктний менеджер

Земельна реформа

Фахівець з питань земельної політики, землеустрою, оцінки земель, земельного кадастру, дозвільної системи та земельного права.

Має понад 20 років досвіду роботи у державному (проектно-вишукувальні та науково-дослідні установи у сфері землеустрою та оцінки земель) та приватному секторах (юридичний та інженерний консалтинг). Працював заступником директора з технічних питань Проекту Світового банку «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру», Розробник та співрозробник багатьох нормативно-правових актів з питань земельних відносин.

Доктор економічних наук, тема дисертації «Регулювання ринку земель в Україні».

Закінчив Національний аграрний університет за спеціальностями «Землевпорядкування та кадастр» та «Правознавство». Проходив програми професійного навчання у Польщі, Німеччині та США. Сертифікований інженер-землевпорядник та інженер-геодезист, оцінювач з експертної оцінки земельних ділянок, ліцитатор з проведення земельних торгів, фахівець із продажу державного майна у процесі приватизації, судовий експерт.


Публікації у ЗМІ:

Земельна реформа: десять правильних кроків

Операція антикорупция: що буде з Держгеокадастром та чим він займатиметься

Земельна реформа — це далеко не один лиш обіг сільськогосподарських земель

Про земельну реформу (відео)