Команда підтримки реформ Міністерства фінансів України

Напрями роботи:

Проєктний офіс реформ почав свою роботу у жовтні 2016 року. Офіс забезпечує координаційну, аналітичну і комунікаційну підтримку процесу впровадження реформ зі сфери відповідальності Міністерства фінансів України. Це гарантує узгодженість дій усіх зацікавлених сторін – влади, міжнародних донорів, експертного середовища та представників бізнесу.

Ключовим завданням діяльності Проектного офісу реформ є впровадження позитивних змін за ключовими напрямами, визначеними Міністерством фінансів України: податкова та митна реформи, реформа Державної фіскальної служби, а також розвиток Державної податкової служби та Державної митної служби, покращення управління державними фінансами та підвищення їх прозорості, зменшення фіскальних ризиків держави, оптимізація системи соціального забезпечення, внутрішня реформа Міністерства фінансів, покращення управління державними банками, покращення процесу співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, імплементація реформи корпоративного управління на державних підприємствах.

Директор Команди підтримки реформ

Наталія Слиш

Експерт з стратегічного планування, організаційної трансформації, інституційного розвитку, публічних та корпоративних фінансів, з більш ніж 15-річним досвідом управління українськими та міжнародними компаніями на позиціях CFO та CEO.

Наталія є випускницею управлінських програм Шведського інституту, Об’єднаного Віденського інституту, Лейденського університету, Української школи політичних студій, Фонду «John Smith Trust» та інших, має ступінь магістра з міжнародних економічних відносин та диплом Senior Executive MBA бізнес-школи MIM-Київ.

Впровадження позитивних змін та інновацій є її місією та джерелом натхнення водночас.

Більше інформації:

Інформація на сайті міністерства - https://mof.gov.ua/uk/ofis-pidtrymky-reform

Сторінка в Facebook - https://www.facebook.com/RSTminfin

Контакти:

mof.rst@reforms.in.ua

+38 (044) 206 57 87

Київ, 04071, вул. Межигірська, 11, каб. 501