Отримання державних послуг онлайн дозволяє громадянам взагалі не зустрічатись із чиновниками, – Саєнко

12.06.2019

Реформа державного управління та електронне урядування, як одна з головних її частин, дозволяє громадянину взагалі не зустрічатись з чиновниками у процесі отримання державних послуг, - вважає міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко.

«На моє глибоке переконання, для людей набагато краще взагалі не зустрічати у своєму житті чиновника, тому ми робимо так, щоб від чиновника нічого не залежало й державну послугу можна було отримати в електронному вигляді, - сказав він в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, повідомляє Урядовий портал.

При цьому він наголосив, що наразі доступно більше 120 онлайн послуг.

«Коли наша команда прийшла до влади, у нас буда одна електронна послуга, сьогодні їх понад 120 онлайн, й кожен громадянин може знайти у смартфоні на Урядовому порталі усе, що необхідно», - зазначив О.Саєнко.

За його словами, півмільйона людей вже отримали онлайн витяг про земельну ділянку без довжелезних черг; завдяки електронному сервісу 69 тисяч громадян змогли отримати допомогу на свою дитину й багато іншого, а на 2019 рік заплановано запуск ще 50 послуг онлайн.

Крім того, він нагадав, що завдяки урядовій програмі «Доступні ліки» пацієнти із захворюваннями, що входять у перелік програми, отримали ліки за 35 млн рецептів на суму понад 1,8 млрд грн.

«Ми забезпечили людей можливістю вільно, зокрема, нещодавно й через онлайн-рецепти, прийти до аптеки й отримати доступні необхідні ліки», - резюмував міністр Кабінету міністрів.

 

Ще за темою:

Мільйонний лікарський засіб відпущено за електронним рецептом

Підписано меморандум, що зробить медреформу зрозумілішою, а сервіси - зручнішими

Категорія: 
Останні новини