Єдина ІТ-система PoClick запрацювала у тестовому режимі та охопить 20 тис. держслужбовців – прем'єр-міністр

06.12.2019

Єдина ІТ-система з управління персоналом PoClick, яка охопить понад 200 тисяч державних службовців, запрацювала у тестовому режимі, заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Система PoClick замінить купу обтяжливих кадрових процедур - вони будуть автоматизовані. Держслужба має бути ефективною, а працевлаштування - простим і зручним», - наголосив голова Уряду.

Він також зазначив, що Національне агентство з питань державної служби (НАДС) тестуватиме систему й наповнюватиме її необхідною інформацією. За його словами, розпочали з особових карток співробітників та базових HR-процедур.

«Від цього виграють усі: і держава, і ті, хто на неї працюють. Ми зекономимо і гроші, і папір, а найголовніше - час, який люди витрачають на переписування заяв і бланків замість того, щоби приносити користь країні», - підкреслив Олексій Гончарук.

Очікується, що вже до кінця цього року до проекту долучиться Міністерство фінансів і Міністерство цифрової трансформації. Більше того, 2020-го року за системою PoClick працюватимуть держслужбовці всіх міністерств, а згодом - і всіх державних органів в Україні, загальна кількість яких перевищує 5 тисяч.

 

За матеріалами "Урядового порталу"


Іще за темою:

Трудові книжки вже скоро будуть необов'язковими

Уряд планує запустити електронні довіреності в Україні – Дмитро Дубілет

Категорія: 
Останні новини